ZPS640MPA110
Discontinued
ZPS640MPA110
ZN1PS-640MPA110
KNX System Power Supply with additional 29VDC output. Maximum current 640mA (KNX bus plus additional output consumption). Reset button and overload status LED, shortcircuit and overload protection. 110V~ 50/60Hz input voltage. Size: 80 x 90 x 60 mm (4.5 DIN rail units).
Related products
ZPSU640_370x361_2025-07-16
KUPSupply 640mA
KNX Universal power supply 640 mA with additional output